Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Špeciálne triedy pri ZŠ Veľký Šariš

aktivity

Školský rok 2016 - 2017

 

 

Deň Zeme

 

22. apríl je dátumom, ktorý si ľudia na celom svete už takmer štyri desaťročia pripomínajú ako Deň Zeme. Žiaci spolu s ich učiteľmi pri tejto príležitosti pripravili rôzne environmentálne aktivity a prezantácie o ochrane prírody. Vyvrcholením bola tvorba nástenky a  priestorové i plošné výtvarné práce  z odpadového materiálu.

 

 

 

Deň Rómov

Tento deň bol vyhlásený v roku 1990 na 4. kongrese Medzinárodnej rómskej únii (IRU). Prvé veľké medzinárodné stretnutie rómskych predstaviteľov bolo 7.-12. apríla v roku 1971 v Chelsfieldnear Londýn. Podľa odhadov žije v súčasnosti v európskych štátoch od sedem do 14 miliónov Rómov. Nesporne ide o najpočetnejšie etnikum bez vlastného územia na starom kontinente. Medzinárodný deň Rómov je oslavou rómskej kultúry a jej vplyvov na oblasti hudby, divadla, literatúry a tanca európskej kultúry.

Pri tejto príležitosti sme pripomenuli našim rómskym žiakom niečo z ich histórie a spoločne sme si pripravili pekný program s občerstvením.

 

 

 

 

 

Karneval

........    .......

.......   .......   

 

Zimná rozprávka

Výtvarná súťaž pre I. a II.stupň špeciálnych tried našej školy.  

*

Divadielko Gašparko

 Divadelné predstavenie: Živý darček

 

 

Naše výtvarné práce

 

 

 

 

Naše výrobky z netradičných materiálov

Darčeky z lepidla

 

 

 

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

 

 

 

Školský rok 2015 - 2016

 

Naše výtvarné práce


 

TOPlist